YKS, Ders Çalışma, Motivasyon, Kişisel Gelişim Videoları, Hangi Bölüm Kaçnet.org

YKS’den 1 Gün Önce ve Sınav Sabahı Neler Yapılmalı? YKS Öncesi Son Tavsiyeler

YKS’den 1 Gün Önce ve Sınav Sabahı Neler Yapılmalı? YKS Öncesi Son Tavsiyeler

Bu videomuzda YKS’den 1 gün önce, Sınav sabahı neler yapılmalı? Sınavdan 1 gün önce ders çalışılır mı? Bu soruları cevaplandıracağım.

Bu yıl YKS’ye girecek öğrencilerimiz önceki yıllara göre daha az konudan sorumlu ve TYT de verilen süre 30 dakika daha arttırıldı. Bu durum bu yıl sınava girecek olan öğrencilerimiz için büyük bir avantaj. Önceki yıllarda sınava giren bazı Öğrencilerimiz özellikle TYT de süreyi yetiştiremediklerini ifade ediyorlardı. Bu yıl sınava giren öğrencilerimiz için inşallah böyle bir süre yetiştirememe sorunu olmayacaktır. LGS sınavında gözetmen olarak görev almıştım. Öğrencilerimizin rahat bir biçimde sınava girmeleri için gerekli tüm önlemler alınmıştı. Sınav anında isteyen öğrencilerimiz maskelerini çıkararak sorularını çözdü.  YKS sınavında da aynı önlemler alınacaktır. Bu noktada sevgili gençler içiniz rahat olsun. Siz sadece sınavınıza odaklanın.
 Sınavdan bir gün önce her gün kalktığınız
saatte kalkmaya çalışın ve gün içinde moral depolamaya çalışın. Ağır bedensel hareket gerektirecek sporlardan uzak durun. Gün içinde rahat bir biçimde gezebilir, arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. Öğrencilerimiz sınavdan 1 gün önce çalışabilir miyim diye soruyor? Yeni bir konuya bakmadan kendinizi zorlamadan çalışılabilir. Örneğin önceden çıkardığınız notlara bakabilirsiniz. Son gün deneme çözmenizi tavsiye etmem. Devamı videomuzda…..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Son Yazılar
İnstagram Sayfamızı takip Edin!
instagram 2020yksrehberlik 300x77 - YKS'den 1 Gün Önce ve Sınav Sabahı Neler Yapılmalı? YKS Öncesi Son Tavsiyeler
Kategoriler